تعزیه در ایران

سری دوم عکسهای قدیمی شبیه خوانی در روستای یانس آباد

سری دوم عکسهای قدیمی شبیه خوانی در روستای یانس آباد

این تصاویر مربوط به دهه ی ۶۰می باشد.

تعزیه در ایران در سال 60
تعزیه های سال ۶۰
تعزیه در ایران
تعزیه در روستای یانس آباد در سال ۶۰
شبیه خوانی در قدیم
shabihkhani

این تصاویر مربوط به دهه ی ۸۰ می باشد.

روستای یانس اباد
تعزیه در روستای یانس آباد در دهه ۸۰
ده 80
محرم سال ۸۰
تعزیه امام حسین در ده 80
تعزیه امام حسین (ع) در دهه ی ۸۰
محرم دهه ی 80
محرم ده ی ۸۰

www.shabihkhani.ir

24 فکر می‌کنند “سری دوم عکسهای قدیمی شبیه خوانی در روستای یانس آباد”

 1. عکس ها خیلی عالی بود ، لطفاً عکس های بیشتری رو بر روی سایت قرار بدین؛
  اگه براتون امکان داره فیلم تعزیه ها رو هم رو سایت بزارین ، جای فیلم تعزیه تو سایت خالیه!

 2. سلام در عکس تعزیه حر مربوط به دهه ی ۸۰ که آقای کریمی سوار بر اسب هستند اون شخصی که در سمت راست تصویر قرار داره ( احتمالاً نقش ابن زیاد رو اجرا می کنه ) چه کسی است ؟!

 3. ممنون که بالاخره بعد از چند روز دیدگاه من رو هم رو سایت قرار داده و پاسخ دادین، اگر ممکن پاسخ هر دیدگاه را در زمان مناسب و زیر همون دیدگاه قرار بدین تا معلوم بشه کدام پاسخ مربوط به کدام دیدگاه ،
  آقای قربانی که ابن سعد رو در اون سال اجرا می کردن؟!

 4. سلام/ آقای کریمی لطفاً با دقت بیشتری به سوالات پاسخ دهید !!!
  من در مورد عکس تعزیه ی حر مربوط به دهه ی ۸۰ که آقای کریمی سوار بر اسب هستند پرسیده بودم که در اون سال شخصی که در سمت راست تصویر قرار دارد ( احتمالاً ابن زیاد رو اجرا می کنه ) چه کسی است ؟
  قطعاً آقای قربانی نیست چون ایشان در آن تعزیه نقش ابن سعد رو اجرا می کردند.

  1. با احترام/ در دیدگاهها نام آقای قربانی یک بار و در پاسخ به سوال در مورد وزیر قیس آمده بود و در سوال شما نیز نام ایشان آورده شده بود. در هر حال عذرخواهی می کنم. به احتمال زیاد نفر مذکور لشکر ابن سعد می باشد

 5. خیلی ممنون از پاسخ دهی شما
  البته من بالاخره متوجه نشدم که در اون سال چه کسی نقش ابن زیاد رو اجرا می کرده؟! و اون شخصی که به نظر شما لشگر ابن سعد و به اعتقاد من همون ابن زیاده چه کسی است ؟؟؟!!!

 6. سلام/ اگر فرد درون عکس آقای بابک شیخی هستند ، چه نقشی را اجرا می کنند چون شما خود فرمودین که ابن زیاد را آقای محسن شیخی اجرا می کنند ؛ اولاً پس ابن زیاد در عکس کجاست؟! دوماً اگر دقت کنید شخص داخل تصویر که ( که به نظر من همان ابن زیاد است ) نسخه در دست دارد پس احتمالاً باید نقشی را هم در تعزیه داشته باشد ( که به اعتقاد من همان ابن زیاد است ) نقش ایشان چیست ؟؟!!

  1. با احترام/ ما نیز مانند شما حدس می زنیم. چون هیچ اطلاعی از تعزیه مربوط به آن سال نداریم. ممکن است آقای رمضان مهرپور باشند. با توجه به اینکه عکس بسیار قدیمی است و مسجد هنوز داراری سقف نیست این حدس محتمل تر است.

 7. با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم ما هم میتونیم فیلم و یا عکس نیز به گالرى شما اضافه کنیم و اگر میشود باچه فرمتى ؟

  1. با احترام/ در صورت ارسال فیلم و عکس، حتما با نام شما در سایت قرار می گیرد. عکس و فیلم خود را برای ما ایمیل بفرمایید. در صورت بالا بودن حجم فیلم ها باید از سایت های انتقال داده نظیر rapidshare یا ۴share استفاده کرده و لینک آنرا برای ما ارسال کنیدو یا فیلم مربوطه را در سایت آپارات بارگذاری و اطلاعات آنرا برای ما ارسال کنید. حجم فیلم هانباید از ۱۰۰ مگابایت بیشتر باشد و تقریبا تمامی فرمت های فیلم را پشتیبانی می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *