مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است - ( سخنی از امام حسین علیه السلام)
‫شبیه خوانی روستای یانس آباد » تعزیه بازارشام و حضرت رقیه‬
займы на карту

تعزیه بازارشام و حضرت رقیه

به مناسبت اربعین حسینی در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۸/۸ (۲۰صفر) تعزیه بازار شام و حضرت رقیه در روستای یانس آباد برگزار خواهد شد.

 

مکان : استان قزوین ، اتوبان کرج-قزوین (۲۵کلیومتری قزوین) ، خروجی نیروگاه شهید رجائی (جاده روبروی نیروگاه) ، روستای یانس آباد ، مسجد صاحب الزمان روستا.

زمان:  بعد از اذان مغرب و عشاء (ساعت ۶ بعداز ظهر) ساعت ۱۸:۰۰ پس از تعزیه نیز با صرف شام از عزاداران پذیرایی خواهد شد.


یک دیدگاه برای “تعزیه بازارشام و حضرت رقیه”

تعزیه آبان ۱۴ام, ۱۳۹۷ at ۷:۱۴ ب.ظ

سلام تعزیه بازار شام و عزاداری روز اربعین بسیار زیبا و خوب بود کلیه تعزیه خوان ها اجرای بسیار خوبی داشتن به جز نقش شمر که مثل هرسال بسیار ضعیف اجرا شد حیف باشه! چرا فکری به حال این نقش مهم توی این تعزیه نمیشه مثلا چون تعزیه متفرقه است میشد از فرد دیگه استفاده کرد اقای محسن شیخی می تونست گزینه خوبی برای این نقش باشه حتی من فکر می کنم اگر خود اقای حاج کریمی یا حسین جان هاشمی این نقش رو می خوندن خیلی بهتر بود من فکر می کنم برنامه ای برای اجرای بهتر وجود نداره وگرنه این امسال تغیری رو در این نقش می دیدیم بسیاری از مردم عقیده دارن تعزیه گردانها بعضا باجهایی رو به بعضی از تعزیه خوان ها می دن که حقشون نیست و کیفیت تعزیه ها رو می یارن پایین من واقعا منتظرم تا پاسخ تعزیه گردانها رو در این زمینه بشنوم؟ چرا بعد چندسال اجرای ضعیف از فرد دیگه ای استفاه نشد لطفا شفاف سازی کنید؟

پاسخ دهید

دیدگاه شما

تویتر خوشمزه فیس بوک دیگ StumbleUpon بوز تکنوراتی