مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است - ( سخنی از امام حسین علیه السلام)
‫شبیه خوانی روستای یانس آباد » اطلاعیه تعزیه شهادت حضرت علی (ع)‬
займы на карту

اطلاعیه تعزیه شهادت حضرت علی (ع)

مراسم تعزیه شهادت امیرالمومنین علی (ع)
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مومنین در ماه مبارک رمضان ، به اطلاع می رساند امسال نیز مانند سالهای گذشته مراسم شبیه خوانی شهادت مولای متقیان علی (ع) در روز شنبه ۲۸ تیر ماه مصادف با بیست و یکم ماه رمضان، ساعت ۵ بعدازظهر در مسجد روستای یانس آباد برگزار خواهد شد.

مکان: استان قزوین، اتوبان کرج-قزوین (۲۵ کیلومتری قزوین)، خروجی نیروگاه شهید رجایی (جاده ی رویروی نیروگاه)، روستای یانس آباد ، مسجد صاحب الزمان روستا.

شهادت امیرالمومنین علی ع

شهادت امیرالمومنین علی (ع)


۲۰ دیدگاه برای “اطلاعیه تعزیه شهادت حضرت علی (ع)”

ناشناس تیر ۱۷ام, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۹ ق.ظ

سلام می خواستم از تعزیه گردانها تقاضا کنم تا در صورت امکان از اقای رضا بختیاری هم در این تعزیه استفاده بشه چون به نظر من این تعزیه ها می تونه جای رشد و شکوفایی استعدادهای جوون باشه.

بختیاری تیر ۱۷ام, ۱۳۹۳ at ۵:۰۷ ب.ظ

سلام حالا که کسی در طرح کشف استعداد شرکت نکرده پس تعزیه گردانا خلا ۳ نفری رو که از تعزیه خونها کم شده چجوری پر می کنن؟! تا شرایط سال قبل پیش نیاد!؟ (درویش خوانی و ابن سعدخوانی توسط یک نفر و…)

ناشناس تیر ۱۷ام, ۱۳۹۳ at ۵:۱۱ ب.ظ

سلام ایا اقای صدیقیانی هم برای دیدن این تعزیه به روستا تشریف می یارن؟

مدیریت سایت 1 تیر ۲۰ام, ۱۳۹۳ at ۱:۲۹ ب.ظ

با احترام/ خیر. ایشان دهه آخر ماه رمضان در شهرهای مختلف مراسم دارند.

ناشناس تیر ۲۴ام, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۷ ب.ظ

سلام آیا این تعزیه اخرین تعزیه قبل از مراسم ماه محرمه که در روستا برگزار میشه یا قرار در مناسبتهای دیگه ام در این حدفاصل تعزیه باشه؟ ایا پیشنهادی از سوی فردی یا گروهی به تعزیه گردانان در این رابطه شده یا خود اونها طرح و برنامه ای برای برگزاری مراسم بیشتر تعزیه در دست بررسی دارند؟

مدیریت سایت 1 تیر ۲۶ام, ۱۳۹۳ at ۹:۴۸ ق.ظ

با احترام/ بله آخرین تعزیه قبل از محرم بوده ودر خصوص برگزاری مراسم دیگر، برنامه ای ندارند

ناشناس تیر ۲۶ام, ۱۳۹۳ at ۲:۵۸ ب.ظ

پس عملن برنامه ای برای پیشرفت تعزیه وجود نداره! چون امسال نسبت به پارسال حتی تعزیه حضرت فاطمه ام برگزار نشد! در روزهای اولم که میدونی به جوونها نظیر اقای بختیاری نمی دن پس کی و کجا ایشون باید امادگی و مهادت بیشتر رو کسب کنه؟؟؟!!!

ناشناس تیر ۳۰ام, ۱۳۹۳ at ۲:۰۹ ب.ظ

کاشکی مسیولین سایت این دیدگاه رو با تعزیه گردانا مطرح میکردن و پاسخ اونا رو روی سایت قرار می دان تا ما هم بدونیم!!!

ناشناس تیر ۳۰ام, ۱۳۹۳ at ۲:۱۷ ب.ظ

سلام میشه بگید دلیل اینکه دیدگاهایی رو که من برای اقای ….. می زارم نمایش نمی دین چیه؟؟؟!!! به کسی بی احترامی کردم، کلمه نامربوطی رو بکار بردم، دلیل چیه واقعن!!؟؟ فقط از اقای …. حمایت و طرفداری کردم، لااقل اشکال دیدگاه های منو بگید تا دیدگاهام رو اصلاح کنم، اگر میشه یک پاسخی به من بدید؟؟؟!!

مدیریت سایت 1 مرداد ۱۴ام, ۱۳۹۳ at ۱۰:۵۳ ق.ظ

با احترام/ همانگونه که در دیدگاه قبلی گفته شد شما می توانید از طریق ایمیل و یا شبکه های اجتماعی نظرات خود را به اطلاع ایشان برسانید

ناشناس مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۳ at ۸:۲۱ ب.ظ

حرف شما قبول ولی پس چرا فقط راجب ایشون باید نظراتمونو روی ایمیل یا شبکه های اجتماعی بگیم؟! مگه ایشون با بقیه تعزیه خونا چه فرقی داره؟! و اگه قرار بر این باشه که ما نظراتمونو جای دیگه بگیم پس دیگه سایت برای چیه؟؟!!

مدیریت سایت 1 مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۳ at ۸:۴۱ ب.ظ

با احترام/ ایشان تعزیه خوان نیستند و قاعدتا تمام نظرات شمادر مورد ایشان بی ارتباط به تعزیه خوانی می باشد. لذا در چنین مواردی بهتر است نظرات خود را از طریق ایمیل شخصی با ایشان در میان بگذارید. این سایت صرفا به موضوع تعزیه می پردازد

ن مرداد ۲۱ام, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۱ ب.ظ

سلام میشه بگید راجع به کی دارید صحبت می کنید و در دیدگاههای بالا منظور چه کسیه؟!

ناشناس مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۰ ق.ظ

سلام این چرخش ۱۸۰درجه ای شما در بیان دیدگاه ها از کجا نشات می گیرد! مگه خود شما در بخش ذاکرین در پاسخ به یک دیدگاه نفرمودین:
مدیریت سایت ۱ پاسخ در تاریخ آگوست ۱۲th, 2013 9:01 ق.ظ:
با احترام/ حداقل درسی که از امام حسین گرفته ایم این است که در خیمه ای که به نام او بر پا شده به خود اجازه ندهیم که درباره نیات ذاکرین و عزادارانش کنکاش کنیم و به خود اجازه ندهیم با اثبات منطقی ، هدف از خدمت آنها شرح دهیم. و به خود اجازه ندهیم بر روی ذاکرین و تعزیه دارانش مهر قبول و رد بزنیم و صرفا به خاطر دیدگاه مردم، تعزیه خوانی را از خدمت محروم کنیم…
اونوقت چی شده که به خودتون اجازه می دید ایشون رو تعزیه خوان ندونید؟؟!! من واقعن از این دیدگاه شما متاثر و متاسف شدم که چقدر راحت به خودتون اجازه می دید چنین حرفی بزنید!!! اقای ر-ب شکرخدا از بهترین و بااستعدادترین و پرطرفدارترین تعزیه خوانهای فعلی روستاست که نمی دونم این قضیه چرا شما رو ناراحت میکنه؟؟؟!!! به جایی که به رشد و پیشرفت این تعزیه خوان جوان کمک کنید و وظیفه خودتون رو در این زمینه انجام بدین اونوقت اینطوری برخود می کنید که اصلن منکر تعزیه خوان بودن ایشون میشید!! میشه تعزیه خوانها روستا رو نام ببرید تا ماهم اونها رو بشناسیم!!! چطور برخی افرادی که کلا ۱۰بارهم تعزیه نخوندن جز تعزیه خوانها محسوب میشن و عکسشون در قسمت ذاکرین قرار میگیره و دیدگاه هایی که براشون میاد نمایش داده میشه اونوقت در مورد ایشون تور دیگه ای عمل میشه!!! این تبعیض برای چیه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

مدیریت سایت 2 مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۳ at ۸:۵۳ ب.ظ

با سلام:
شما می توانید دیدگاه های خود را در مورد تعزیه و تعزیه خوانان با دلیل و منطق چه بصورت انتقادی و چه به صورت تعریف (که نمونه های هر دو در سایت موجود است) بیان کنید که این دو اگر اصولی و با دلیل و استدلال باشد به پیشرفت تعزیه کمک خواهد کرد اما ابراز علاقه ی بی دلیل به فردی خاص و به صورت مکرر در سایت ، خارج از قوانین سایت بوده و به تعزیه و تعزیه خوان کمک نخواهد کرد به این دلیل از نمایش آنها در سایت معذور هستیم.

ناشناس تیر ۳۰ام, ۱۳۹۳ at ۲:۲۳ ب.ظ

تعزیه حضرت علی امسالم برگزار شد ولی کاشکی مسیولین سایت میومدن بررسی می کردن ببینن این تعزیه در چه سطحی برگزار شد! خلاصه کردن تعزیه! استفاده از هیچ نیرویی (نظیر اقایان رحمان عابدینی، بهروز کریمی، مجتبی شیخی، سروش سیخی و حتی رضابختیاری!!!) به جز نفرات اصلی! اجرای ضعیف تعزیه از منظر نمایشی! اجرای ضعیف برخی خوانندگان! و … اگر تعزیه رو می خواستن اینقدر ضعیف برگزار کنن لااقل به ۴تا جوون فرصت بیشتری می دادن تا می گفتیم دارن برای اینده برنامه ریزی میکنن در تعزیه ای که کلا ۱۰۰ نفر تماشاگر داشت میشد از بعضی افراد نظیر رضابختیاری هم استفاده بشه که متاسفانه بازم کم لطفی و غفلت در این زمینه صورت گرفت، منتظر پاسخ مسیولین مربوطه هستم؟

ناشناس مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۳ at ۸:۱۹ ب.ظ

پس پاسخ مسیولین چی شد؟؟!! شایدم اصلن پاسخی نداشته باشن!!!

مدیریت سایت 1 مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۳ at ۹:۲۶ ب.ظ

با احترام/ متاسفانه متوجه نشدیم که چه چیزی باید پاسخ داده شود؟؟؟؟؟؟

ناشناس مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۵ ق.ظ

سلام اینکه چرا در تعزیه ای که کلن ۱۰۰نفر تماشاگر هم نداشت از بعضی افراد جوون مثل اقای رضابختیاری استفاده نشد؟؟!!

مدیریت سایت 2 مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۳ at ۸:۴۸ ب.ظ

با سلام :
آقایان رحمان عابدینی، بهروز کریمی، مجتبی شیخی، سروش شیخی و رضا بختیاری که شما در دیدگاه تان به آنها اشاره کردید در تعزیه حضرت علی امسال در مسجد حضور نداشتند به همین دلیل در تعزیه امسال از آنها استفاده نشد و گرنه در صورت حضور این افراد و نیاز به آنها قطعاً همچون سالهای قبل این افراد نیز در این تعزیه ایفای نقش می کردند.

پاسخ دهید

دیدگاه شما

تویتر خوشمزه فیس بوک دیگ StumbleUpon بوز تکنوراتی