مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است - ( سخنی از امام حسین علیه السلام)
‫شبیه خوانی روستای یانس آباد » اطلاعیه تعزیه بازارشام‬
займы на карту

اطلاعیه تعزیه بازارشام

با سلام به مناسبت چهلمین روز در گذشت امام حسین (ع) مراسم تعزیه بازار شام در روز جمعه مورخ ۲۱ آذر ۱۳۹۳ (۱۹ صفر ۱۴۳۶) در ساعت ۱۴ (۲بعداز ظهر) در مسجد روستا برگزار می گردد.

 

مکان: استان قزوین، اتوبان کرج-قزوین (۲۵ کیلومتری قزوین)، خروجی نیروگاه شهید رجایی (جاده ی رویروی نیروگاه)، روستای یانس آباد ، مسجد صاحب الزمان روستا.


۱۶ دیدگاه برای “اطلاعیه تعزیه بازارشام”

یک دوست آذر ۶ام, ۱۳۹۳ at ۱:۰۶ ب.ظ

با سلام و تشکر از حسن نیت شما

پیشنهاد آذر ۷ام, ۱۳۹۳ at ۱:۱۲ ب.ظ

سلام بعد از تعزیه شام هم می دن؟ من یک پیشنهاد داشتم چون اربعین روز شنبه است که تعطیلم هست بهتره شنبه صبحم یک تعزیه بخونن. حالا که دارن تعزیه می خونن اگه دو روز تعزیه باشه به نظرم خیلی بهتره؟ هرچی بیشتر از این فرصتها استفاده بشه و تعزیه خونده بشه به نفع تعزیه روستاست می خواستم این پیشنهاد رو با تعزیه گردانا در میون بزارید و نتایجش رو اعلام کنید؟

مدیریت سایت 1 آذر ۷ام, ۱۳۹۳ at ۳:۳۷ ب.ظ

با احترام/ تا کنون که در مورد مراسم شام تصمیمی نگرفته اند. همچنین فقط برای روز جمعه برنامه تعزیه در نظر گرفته شده است.

پیشنهاد آذر ۸ام, ۱۳۹۳ at ۹:۴۶ ب.ظ

سلام در روستای یانس اباد کلا به جز ده روز محرم و تعزیه حضرت علی و امام حسن که بانی های خاص خود رو دارند و هر ساله مراسم ناهار یا شام برقراره ۴روز دیگه تعزیه در سال داریم اربعین، ۲روز در صفر (شهادت امام رضاو روز قبلش) و شهادت حضرت فاطمه به نظرم بهتره هر سال یک براورد کنن و ببین هزینه شام یا ناهار در این ۴روز چقدر میشه که قطعا جمعیت خیلی زیادی مانند عاشورا و تاسوعا نمی یاد و اون هزینه رو تقسیم بر خانوارها کنن و در روز عاشورا اعلام کنن هر کسی علاقه داره در خرج غذای این ۴روز شرکت کنه مبلغ ۵۰هزار تومن (حدودا حالا یا بیشتر یا کمتر) رو به مسئولین مربوطه بده اینطوری همه می دونن تعزیه هست شامم هست هزینه اشم چون بین خانوارها پخش میشه به کسی فشار نمی یاد و همه هم میتونن تو این کار خیر شریک بشن؟

کمک به تعزیه آذر ۱۵ام, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۴ ب.ظ

سلام به نظرم این پیشنهاد خوبیه با هیئت امنا مسجد، تعزیه گردانها و مسئولین مربوطه درمیان گذاشته شده نظر اونها در این رابطه چیه؟

پیشنهاد آذر ۷ام, ۱۳۹۳ at ۱:۲۰ ب.ظ

سلام ایا خوندن تعزیه امسال در اربعین به این معنی که دیگه در انتهای ماه صفر مثل پارسال سه روز تعزیه برگزار نمیشه یا نه اون به جای خودش پابرجاست؟ پارسال کار خوبی انجام شد و سه روز تعزیه در اون ایام خونده شد که با اینکه پارسال اولین سالی بود که در اون روزها مراسم برگزار میشد و اطلاع رسانی چندانی ام صورت نگرفته بود استقبال نسبتن خوبی از اون تعزیه ها شد که امیدوارم امسالم تداوم داشته باشه من فکر می کنم چون در اون سه روز تعزیه شهادت امام سجاد و امام رضا برگزار میشه این باعث میشه که خیرین و دوستداران اهل بیت بانی مراسم شام برای اون تعزیه ها هم مثل تعزیه امام حسن بشن فقط باید با برگزاری هرساله این مراسم این تعزیه ها هم مثل تعزیه حضرت علی و امام حسن جز ثابت برنامه تعزیه در روستا بشه و در نزد مردم جابفته، ی پیشنهادم داشتم چون فردای سالروز شهادت امام رضا تعطیل نیست به نظرم اگر این تعزیه هم مثل تعزیه امام حسن در صبح و به صرف ناهار برگزار بشه بهتر باشه، منتظر پاسخ مسئولین و تعزیه گردانا و عوامل اجرایی هستیم؟

مدیریت سایت 1 آذر ۷ام, ۱۳۹۳ at ۳:۳۹ ب.ظ

با احترام/ اطلاعیه مربوطه در سایت قرار خواهد گرفت

ناشناس آذر ۷ام, ۱۳۹۳ at ۱:۵۹ ب.ظ

سلام آیا در روزهای بعد و قبل ۲۸ صفر که تعطیلی داریم تعزیه برگزار میشود؟

مدیریت سایت 1 آذر ۷ام, ۱۳۹۳ at ۳:۳۸ ب.ظ

با احترام/ خیر . قرار نیست در هر روز تعطیلی تعزیه برگزار شود

1364 آذر ۷ام, ۱۳۹۳ at ۴:۱۱ ب.ظ

سلام امسال ۲۸ صفر یکشنبه است!(روز قبلش تعطیل نیست! شاید منظورتون جمعه بوده؟) ولی سه شنبه اشم شهادت امام رضاست و تعطیله میشه مثل پارسال در این سه روز تعزیه خوند؟! مدیریت سایت در پاسخ به اقای پیشنهاد فرمودند با احترام/ اطلاعیه مربوطه در سایت قرار خواهد گرفت. بعد اینجا در پاسخ این دوستمون فرمودن: با احترام/ خیر . قرار نیست در هر روز تعطیلی تعزیه برگزار شود. به هر حال ما متوجه نشدیم هنوز تصمیمی گرفته نشده یا اینکه قراره تعزیه نباشه!؟
منم با این دوستانمون موافقم اگه در اون سه روزم تعزیه برگزار بشه خیلی خوبه امیدوارم تعزیه گردانها هم به نظر مردم احترام بزارن.

مدیریت سایت 1 آذر ۸ام, ۱۳۹۳ at ۶:۱۸ ب.ظ

با احترام/ در مورد ۲۸ صفر و ۳۰ صفر در صورت تصمیم گیری ، اطلاعیه مربوطه در سایت قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد آذر ۸ام, ۱۳۹۳ at ۹:۳۹ ب.ظ

سلام به نظر من اگر قرار بشه که ۲۸ و ۳۰ صفر تعزیه بخونن بهتره که مثل پارسال ۲۹امم تعزیه برگزار بشه چون خیلی ها با وجود این تعطیلی ها و برگزاری مراسم عزاداری در روستا میان و در دهات ساکن میشن اگه ۳ روز تعزیه باشه میتونن از این تعزیه ها استفاده کنن؟

کمک به تعزیه آذر ۱۱ام, ۱۳۹۳ at ۷:۴۸ ب.ظ

سلام به نظرم اگر این تصمیم هرچی زودتر گرفته بشه و در روز تعزیه بازار شام اطلاع رسانی بشه خیلی بهتره تا اینکه در دقیقه اخر بخوان تصمیم بگیرن! چون خیلی ها ممکنه به اینترنت دسترسی نداشته باشن روز تعزیه بازارشام می تونن متوجه بشن.

کمک به تعزیه آذر ۱۵ام, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۸ ب.ظ

سلام به نظر منم اگه سه روز در ۲۸، ۲۹ و ۳۰ صفر تعزیه باشه خیلی بهتره و همونطور که بارها مسئولین سایتم به اون اشاره کردن برگزاری هرچه بیشتر تعزیه ها یکی از راه هایی که می تونه به پیشرفت تعزیه کمک کنه و چون به جز این سه روز دیگه فرصت دیگه ای برای برگزاری تعزیه تا محرم باقی نمی مونه به نظرم بهتره این سه روزم تعزیه برگزار بشه و کار خوبی که پارسال اغاز شد ادامه پیدا کنه.

کمک به تعزیه آذر ۱۱ام, ۱۳۹۳ at ۷:۴۵ ب.ظ

سلام اگه براتون امکان داره فیلم تعزیه بازارشام که در سال ۸۹ در روستا خونده شد رو روی سایت بزارید.

مدیریت سایت 1 آذر ۱۲ام, ۱۳۹۳ at ۷:۲۶ ب.ظ

با احترام/ متاسفانه فیلمی از این تعزیه در دسترس نیست

پاسخ دهید

دیدگاه شما

تویتر خوشمزه فیس بوک دیگ StumbleUpon بوز تکنوراتی